Загально-клінічний аналіз

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Загально-клінічний аналізЗагальноклінічні дослідження - це вид лабораторних досліджень, які надають інформацію про клітинний склад та ряд фізико-хімічних властивостей біоматеріалу.

Загальноклінічні аналізи є основою діагностичних заходів при виявленні захворювань будь-якої системи органів людини.

До загальноклінічних аналізів відносяться загальний аналіз крові та сечі, дослідження мокротиння і калу. Дані аналізи є інформативними діагностичними заходами.


Загальний аналіз крові

Загальний аналіз крові широко використовується як один з найважливіших методів обстеження при більшості захворювань. Зміни, що відбуваються в периферичної крові, неспецифічні, але в той же час вказують на зміни в цілому організмі. Підготовка до дослідження: взяття крові проводять вранці, натщесерце.

Загальний аналіз сечі

Загальний аналіз сечі включає оцінку фізико-хімічних характеристик сечі і мікроскопію осаду. Загальний аналіз сечі хворим із захворюваннями нирок та сечовидільної системи виконують багаторазово в динаміці для оцінки стану та контролю терапії. Здоровим людям рекомендується виконувати цей аналіз 1-2 рази на рік.
Підготовка до дослідження. Напередодні краще не вживати овочі та фрукти, які можуть змінити колір сечі, не приймати діуретики. Перед збором сечі треба призвести гігієнічний туалет статевих органів. Жінкам не рекомендується здавати аналіз сечі під час менструації. На дослідження береться ранкова сеча.

Інформація отримана в результаті загальноклінічного дослідження в більшості випадків не вказує на наявність певного захворювання, але дозволяє звузити діагностичний пошук, а також встановити характер і спрямованість патологічного процесу і оцінити ефективність проведеного лікування.

Загально-клінічний аналіз

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я