Лазерна кавітація

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Thermo-LipolysisЛазерна кавітація - це безопераційна ліпосакція (ультразвукова ліпосакція), процедура ідеально підходить для чоловіків і жінок, які хочуть, зменшити обсяги та покращити силует свого тіла, прибрати целюліт.

Ультразвукова кавітація "розбиває" жир, і на відміну від ліпосакції, виконується без хірургічного втручання, без болю і без анестезії.

Перевагами даної процедури також є повне позбавлення від надлишкових жирових відкладень, відсутність порушення цілісності шкіри. Ефект Ви побачите вже після першої процедури. 

Ультразвук цілеспрямовано впливає на вогнища патології та ефективний на всіх стадіях розвитку целюліту. Під час проведення сеансу у людини відсутні будь-які больові відчуття і дискомфорт. Крім позбавлення від жирових відкладень, кавітація дозволяє покращити функціонування системи кровопостачання, відновити колагенові волокна, збільшити еластичність і здоровий колір шкіри.

Ультразвукова кавітація - це можливість корекції будь-якої зони і виконується на найбільш проблемних ділянках тіла: сідниці, стегна, живіт, руки, «боки», плечі. Реабілітаційний період відсутній.

Показання для ультразвукової кавітації:

  • «апельсинова кірка», целюліт
  • локальні жирові відкладення
  • підготовка або реабілітація після ліпосакції.

Курс лазерної кавітації підбирається індивідуально і може включати в себе від чотирьох до десяти процедур.

Ультразвукова ліпосакція є єдиним методом прямого терапевтичного впливу на жирові тканини. Цей метод є винятково ефективним і безболісним для лікування ожиріння.

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я