Проктологія - лікування геморою

 

  Додаткова консультація +38 067 350 0743

проктологія - лікування гемороюГеморой найбільш поширене захворювання прямої кишки, яке супроводжується кровотечею та випадінням вузлів з анального каналу. У 50 % людей у певний період свого життя спостерігаються симптоми характерні для геморою.

Проте точних даних про поширеність геморою немає, так як люди рідко звертаються до лікарів. За даними Google, за кількістю запитів у пошуковому рядку геморой випередив захворювання, що передаються статевим шляхом.

Дане захворювання намагаються лікувати самотужки, а за допомогою звертаються у запущених випадках. Геморой або його симптоми можуть спричинятись іншими захворюваннями, такими як рак товстого кишечника або інших органів. Тому, навіть якщо Ви впевнені, що у Вас геморой, слід звернутись до кваліфікованого спеціаліста. Арсенал мазей та свічок, які доступні в кожній аптеці, дають тимчасовий результат і після припинення їхнього застосування симптоми хвороби відновлюються.


Симптоми зовнішнього геморою:

  • випинання шишкоподібної форми навколо ануса;
  • гемороїдальні вузли, різні за розміром і розташуванням, які легко прощупуються хворим і збільшуються при напрузі під час дефекації;
  • неприємне печіння та свербіж у ділянці ануса;
  • пронизуючий біль після випорожнення, при ходьбі, кашлі і чханні (при розвитку гемороїдального тромбозу).

Симптоми внутрішнього геморою

  • виділення крові після дефекації;
  • біль під час і (або) після дефекації;
  • інколи відчуття неповного випорожнення кишечнику;
  • випадання гемороїдальних вузлів (на пізніх стадіях);
  • відчуття дискомфорту та свербіж у ділянці ануса і т. д.

Сучасні методи лікування геморою у більшості випадків дозволяють обійтись без оперативного лікування. Малоінвазивні методи лікування геморою, такі як безопераційне лікування латексними кільцями, лазерне лікування, інфрачервона коагуляція, дозволяють провести лікування геморою в амбулаторних умовах.

Проведення цих процедур безболісне і займає декілька хвилин. Після проведення малоінвазивних втручань немає потреби у госпіталізації та пацієнт не втрачає працездатності. Комбінація різних методів лікування дозволяє підібрати індивідуальне лікування, що дозволяє в короткі терміни покращити стан хворого.

 

  Додаткова консультація +38 067 350 0743

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я