Вакуумно-роликовий масаж

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Вакуумно-роликовий масажВакуумно-роликовий апаратний масаж на сьогоднішній день є однією з найбільш ефективних процедур для корекції фігури. Він нормалізує кровотік і лімфовідтік, посилює трофіку тканин, зміцнює судинні стінки, відновлює шкірно-м'язовий тонус.


Ефект після вакуумно-роликового масажу різноманітний:

  • покращується текстура, тонус і еластичність шкіри
  • відбувається оновлення епідермісу
  • зменшуються прояви целюліту
  • знижується маса тіла.

Апарат Starvac SP2

Даний вид масажу включає в себе два види активного впливу - прокатування і прокручування, які дозволяють досягти того результату, який не може дати звичайний масаж. Метод лікування полягає в одночасній дії пульсації вакууму і механічному впливі роликів, які ковзають по тілу. Завдяки даному масажу шкіра стає м'якше і еластичною, усуваються недоліки фігури, зникає зайва вага. Метод довів свою ефективність у вирішенні багатьох проблем, пов'язаних не тільки із зайвою вагою, але і з дефектами шкіри.

Пластикові насадки даного апарату виготовлені у формі чашок різного діаметру, що дозволяє вибирати потрібну силу впливу на різні ділянки шкіри і більш ретельно опрацьовувати проблемні місця. Шкірна складка втягується в чашечку, викликаючи тимчасове розширення лімфатичних і венозних судин. Під час переміщення насадки по тілу, відтік лімфи і венозної крові в тканинах посилюється. Це призводить до прискорення виведення рідини і токсинів з міжклітинних просторів, допомагає їх просуванню до великих лімфатичних вузлів, які були попередньо підготовлені до прийому лімфи. Завдяки цьому забезпечується покращення кровообігу, усунення целюліту, омолодження і корекція фігури.

Процедура проходить досить інтенсивно, але завдяки системі контролю, якою оснащений STARVAC, неможливо травмувати шкіру або зробити пацієнтці боляче.

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я