ПЛР діагностика

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

ПЛР діагностикаВ даний час полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) є найточнішим і чутливим методом діагностики статевих інфекцій (інфекцій, що передаються статевим шляхом) та інших інфекційних захворювань.
В основі методу ПЛР лежить багаторазове подвоєння типоспецифічної (тобто характерної для конкретного мікроорганізму) ділянки ДНК.

Таким чином, результати дослідження методом ПЛР свідчать про наявність/відсутність безпосередньо інфекційного агента (вірусів, бактерій, найпростіших) в досліджуваному органі (зразку клітин, тканини).


Основною перевагою методу ПЛР є висока чутливість і специфічність, тобто здатність визначити збудника захворювання при наявності в пробі всього декількох молекул його ДНК.

Специфічність ПЛР (тобто здатність безпомилково визначити даний вірус, бактерію) близька до 100%, що значно перевищує можливості мікроскопії, імуноферментного аналізу (ІФА).

Слід враховувати, що дані ПЛР-дослідження поширюються лише на орган (тканину), клітинний матеріал якого (мазок-зішкріб) забирається на дослідження. Це вносить деякі обмеження, які не дозволяють в ряді випадків судити про поширеність процесу.

ПЛР - потужний і ефективний діагностичний інструмент, що дозволяє швидко і точно знайти збудників дуже багатьох інфекцій. Найчастіше його використовують для діагностики саме захворювань, що передаються статевим шляхом.

ПЛР діагностика

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я