Ультразвуковий фонофорез

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Ультразвуковий фонофорезУльтразвуковий фонофорез - метод фізіотерапії та апаратної косметології, який використовує дію ультразвуку і спеціальних лікувальних або косметичних засобів. При фонофорезі клітини отримують своєрідний мікромасаж, відбувається активація клітинного обміну, лімфодренажу і місцевого кровообігу.

При введенні в тканини лікарських речовин за допомогою ультразвукового фонофорезу, ліки інтенсивніше впливають на шкіру, так як ультразвук підвищує судинну і міжклітинну проникність. Активні речовини накопичуються, утворюючи "шкірне депо", з якого вони поступово надходять в кров. При цьому шкірні покриви залишаються непошкодженими, а сама процедура безболісна.

Для проведення ультразвукового фонофорезу використовується апарат 3 in 1 “Skin Expert” IM-5566. УЗ-випромінювачі виконані з нержавіючої сталі, анодованої золотом. Таке покриття захищає поверхню насадок від окислення і має гіпоалергенні властивості. Електроди з хромованим покриттям для мікрострумової терапії різної форми для роботи по обличчю і тілу.

Ультразвуковий фонофорез застосовується для шкіри будь-якого типу, для будь-яких вікових категорій і є оптимальною процедурою для дуже сухої шкіри обличчя.

Верхній шар епідермісу під час процедури оновлюється, шкіра стає ніжною, свіжою і молодою, вона підтягується, м'язи тонізуються, стимулюються нервові закінчення, створюючи ефект ліфтингу.

Ультразвуковий фонофорез створює ефект ліфтингу, омолодження, застосовується як експрес-догляд за рахунок покращення лімфовідтоку, кровотоку,  мікромасажу тканин і стимуляції синтезу еластичних волокон. Нормалізуючи роботу сальних залоз та стимулюючи регенерацію на клітинному рівні, дана процедура має також протизапальний ефект, сприяє розсмоктуванню рубцевої тканини.

Ультразвуковий фонофорез не вимагає спеціальної підготовки і догляду за шкірою після маніпуляції, може поєднюватись з іншими косметологічними процедурами.


Протипоказання до процедури:

  • друга половина вагітності
  • туберкульоз в активній формі
  • злоякісні утворення
  • важка патологія ендокринної та серцево-судинної систем
  • психоневрози
  • параліч лицьового нерва
  • гострий інфекційний процес.

Ультразвуковий фонофорез

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я