Професійна косметика Sothys

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Професійна косметика SothysSOTHYS (Франція) - легендарна марка елітної французької косметики. Вже більше 60 років бренд Sothys підтримує закладені його засновниками традиції і захоплює світ дивовижними інноваціями.

Марка Sothys є одним з визнаних лідерів в області професійної косметики. Органічне виробництво Sothys має сертифікацію ECOCERT ® і проходить щорічний аудит, що гарантує найвищу якість продукції.

Органічна косметика не містить штучних барвників, синтетичних ароматизаторів і небезпечних консервантів. До складу органічної косметики входять тільки натуральні ароматизатори та стабілізатори, які забезпечують шкіру тільки природними, корисними речовинами.

При виробництві косметичних препаратів Sothys не використовуються компоненти тваринного походження. Технологія виробництва продукції Sothys ґрунтується на використанні морських білків, природних ферментів і екстрактів рослин.

За умови зберігання в герметичній заводській упаковці продукція Sothys має термін придатності 2 роки. Термін придатності продукції після порушення герметичності упаковки - від 9 до 12 місяців. На кожному продукті Sothys є логотип у вигляді відкритої баночки із зазначенням терміну придатності конкретного продукту.

Sothys створила свою власну концепцію краси, в якій успішно поєднуються перевірені часом масажні методики і найсучасніші наукові технології.


Sothys завжди піклується про красу Вашої шкіри!

Професійна косметика Sothys

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я