УЗД в 3D режимі

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

УЗД дослідження в 3D режимі

УЗД-дослідження проводяться на найсучаснішому діагностичному ультразвуковому апараті TOSHIBA Aplio MX.

Aplio MX - це втілення принципу довершеності!

TOSHIBA Aplio MX нова ультразвукова установка здатна розрізнити навіть найдрібніші деталі, патологічні вогнища і анатомічні утвори в тілі людини.

Всі ультразвукові дослідження мають високу достовірність і відповідний рівень якості. Ця модель зручна в експлуатації і легко налаштовується на будь-які клінічні випадки.

УЗД апарат TOSHIBA Aplio MX - це сучасний ультразвуковий сканер повного циклу експертного класу, створений для проведення комплексних клінічних досліджень: від сканування до аналізу зображення, його збереження та подальшої передачі на змінні носії пам’яті або надсилання по комп’ютерній мережі. УЗД апарат являє собою квінтесенцію новітніх технологічних рішень в сфері ультразвукових досліджень в тривимірному і чотиривимірному режимі!


Технології, які вирізняють УЗД апарат TOSHIBA Aplio MX серед інших

Система дозволяє отримати більше вихідних даних для аналізу завдяки фірмовій технології Precision Imaging. ПЗ одночасно аналізує суміжні лінії ультразвукового променю, завдяки чому морфологія досліджуваного об’єкта відбувається більш точно, а деталі візуалізуються більш чітко. Такий підхід до сканування дає можливість суттєво підвищити ефективність досліджень в В-режимі та детально відобразити найменші елементи.

УЗД апарат вміє не лише визначити ступінь еластичності досліджуваної структури, але й вираховувати коефіцієнт деформації. Кількісний аналіз результатів еластографії базується на "сирих" даних, можливий лише завдяки фірмовій функції Elast-Q. Цікаво, що модель Aplio MX відмінно справляється як з дослідженням поверхневих структур, так і з обстеженням паренхіматозних органів.

УЗД апарат чудово бореться з шумами та артефактами, тому користувач завжди отримує картинку з високою роздільною здатністю та високою однорідністю. Це стало можливим завдяки технології TOSHIBA ApliPure Plus. Система в разі необхідності підсилює контрастність, але зберігає важливі для оператора маркери.

Картинка вражає навіть на великій глибині ультразвукового сканування, адже в роботу включається диференційна тканинна гармоніка. Режим DTHI незамінний під час обстеження "важких" пацієнтів, оскільки дозволяє передати в одному імпульсі одразу дві частоти одночасно.

В режимі кольорового доплера сканер зберігає високу частоту зміни кадрів при високій роздільній здатності. Позитивний ефект досягається за рахунок активації функції ADFTM (покращення динамічного потоку). Кровопостачання чітко візуалізується навіть в найменших судинах.

УЗД апарат дозволяє дослідити об’єкт в тривимірному форматі та зберегти деталізовані об’ємні зображення. Режим 3D передбачає використання звичайних датчиків та підтримує кольоровий доплер. УЗД апарат також дозволяє проводити дослідження в чотиривимірному просторі, що значно розширює межі клінічних досліджень. Функція 4D працює з лінійними, конвексними та ендокавітальними датчиками.

Сильна сторона TOSHIBA Aplio MX - кардіоваскулярні дослідження, на борту пристрою наявні всі сучасні пакети розрахунків та режими роботи з контрастом. Апарат гарантує високоточні результати в поєднанні з простотою і зручністю робочого процесу!

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я