Імуноферментний аналіз

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Імуноферментний аналізІмуноферментний аналіз (ІФА) - лабораторне дослідження засноване на високій вибірковості і специфічності імунологічних реакцій "антиген-антитіло".

Суть цього лабораторного методу - виявлення специфічних антитіл за допомогою спеціальних біохімічних реакцій, які допомагають визначити присутність або відсутність антитіл і їх кількість.

Методом ІФА можна визначити рівень гормонів, імуноглобулінів, імунологічних комплексів та інших біологічно активних речовин.

Метод імуноферментного аналізу використовується для визначення наявності антигенів збудників різних інфекцій та для визначення наявності антитіл класів (IgA, IgM, IgG) до антигенів різних збудників (вірусні гепатити, ВІЛ, сифіліс, TORCH, хламідіози, паразитози).


За допомогою ІФА можна визначити антитіла до будь-якої інфекції, за умови, звичайно, що організм їх виробив. Цей метод дозволяє розрізняти гострі та хронічні форми захворювань, виділяти стадію захворювань і виявляти практично здорових носіїв.

Антитіла класів А, M, G свідчать про гостре, недавнє або давно існуюче зараження відповідно; по комбінації кількісних показників антитіл даних класів можна судити про загострення або зниження активності хронічного інфекційного процесу, або повторне зараження.

Імуноферментний аналіз (ІФА) дозволяє виявити специфічні білки, що виникають в організмі людини при наявності онкологічного процесу - так звані онкомаркери.

Імуноферментний аналіз

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я