Гідромасаж

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

ГідромасажГідромасаж - це масаж, який виконується потоком води в той час, коли людина знаходиться у воді. Тиск направлених струменів води надає певний терапевтичний вплив, особливо з урахуванням того, що тіло людини під час проведення процедури максимально розслаблено.

При утворенні мікробульбашок спеціальні форсунки дозволяють контролювати напрям їх руху, інтенсивність і форму потоку, завдяки чому досягається максимальний ефект від процедури.


В медичному центрі «Арніка» для проведення процедур використовується ванна для гідромасажу AQUA DELICIA.

Гідромасажна ванна застосовується при венозному застої, порушеннях лімфовідтоку, синдромі хронічної втоми, порушеннях сну, захворюваннях периферичної нервової системи та патології периферичного кровообігу, порушеннях опорно-рухового апарату, спайкової хвороби, ожирінні, целюліті, порушеннях моторики кишечника, клімактеричному синдромі та ін.

Позитивний ефект при проведенні такої процедури - повне розслаблення. Все це знижує схильність до спазмів і дає певний болезаспокійливий ефект.
Процедура покращує рух крові, поліпшується обмін речовин і діурез, активізуються трофічні функції, швидше розсмоктуються гематоми і набряки.

Ефект від гідромасажу:

  • релаксація, зняття втоми і напруженості тілаГідромасаж
  • позбавлення від набряків і відчуття тяжкості в ногах
  • покращення кольору і структури шкіри
  • позбавлення від болю в спині і головних болів
  • збільшення сили й гнучкості тіла
  • нормалізація кровообігу
  • активізація захисних функцій організму, імунітету
  • підвищення працездатності і настрою
  • нормалізація сну.

Також, покращується лімфатична і венозна циркуляція, стимулюється виведення зайвої рідини.
При проведенні процедури стимулюється якнайшвидше розщеплення жирів, підвищується тонус м'язів і шкіри, що також допомагає у формуванні гарної фігури.

Водні процедури корисні при лікуванні різних захворювань хребта і суглобів, оскільки вони дозволяють зняти з них навантаження.

Якісний підводний масаж не тільки допоможе вам відновити стрункість, гнучкість і красу, а й зніме втому, болі в м'язах і суглобах, подарує відчуття бадьорості, легкості і впевненості.

Гідромасажна ванна

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я