Апарат лазерний «Ліка-хірург»

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Апарат лазерний «Ліка-хірург»Апарат лазерний «Ліка-хірург»: довжина хвилі робочого лазерного випромінювання 940 нм, потужність 25 Вт.
Застосовується в косметології, дерматології, гінекології, урології, судинній хірургії.

Призначений для проведення широкого спектру хірургічних маніпуляцій, метою яких є:
- вапоризация (пошарове видалення) біологічних тканин;
- корекція форми і об'єму здорових тканин в естетичних і лікувальних цілях;
- забезпечення гемостазу;
- коагуляція біотканин;
- розсічення біотканин;
- силова термотерапія.


Лазерний ліполіз апаратом «Ліка-хірург»

Лазерний ліполіз - інноваційний метод позбавлення від зайвих жирових відкладень за рахунок селективного впливу лазерного випромінювання на мембрани жирових клітин.

Ліпосакція є однією з найбільш популярних операцій в естетичній хірургії. Ця операція дозволяє з легкістю прибрати підшкірні жирові відкладення, які не вдається усунути за допомогою дієт та занять спортом. Тоді на допомогу приходять хірурги, які проводять ліпосакцію проблемних зон, «відкачуючи» жир через невеликі проколи.

Процедура лазерного ліполізу проводиться за допомогою тонкого волоконного лазерного світловоду, який вводиться під шкіру через мікро-розрізи за допомогою спеціальних канюль малого діаметру. Під дією високоінтенсивного інфрачервоного лазерного випромінювання відбувається руйнування мембран жирових клітин, жир як би «плавиться». Надалі «розплавлений» жир поступово розсмоктується самостійно, всмоктуючись у кров і нейтралізується в печінці. Це найбільш природний метод видалення жиру. Результати застосування лазерного ліполізу, на відміну від традиційної вакуумної ліпосакції, будуть помітні лише через 3-6 тижнів. Максимальний результат від процедури спостерігається через 4-6 місяців. Ще одна важлива відмінність лазерного ліполізу від традиційної ліпосакції - це невеликий обсяг втручання. За допомогою лазерного ліполізу за одну процедуру можливо видалити невелику кількість підшкірного жиру (до 500 мл), тому даний метод можна застосовувати не на всіх ділянках тіла, а тільки в певних зонах з невеликими жировими відкладеннями (зона підборіддя, внутрішня сторона плеча, область над колінами).

Переваги застосування лазерного апарату "Ліка-хірург"

- малотравматичність - точний дозований вплив лазерного випромінювання забезпечує мінімальне пошкодження навколишніх тканин.
- надійний гемостаз - за рахунок коагуляції крові на стінках розрізу лазерні операції практично безкровні, що забезпечує прекрасний огляд операційного поля.
- висока точність лазерного впливу дозволяє контролювати зону пошкодження.
- стерильність післяопераційної рани - лазерне випромінювання вбиває патогенні мікроорганізми, попереджаючи тим самим розвиток гнійних ускладнень.
- безболісність - лазерні операції менш болючі для пацієнта, ніж традиційні втручання.

Апарат лазерний «Ліка-хірург»

Апарат лазерний «Ліка-хірург»

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я