CO2 фракційне шліфування

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

CO2 фракційне шліфуванняВисока результативність, безпека роблять лазерні технології все більш привабливими для фахівців та клієнтів. CO2 фракційне шліфування забезпечує безпечну корекцію як вікових змін шкіри (зморшки, втрата еластичності, пігментації), так і рубців та шрамів.

Видалення рубців та шрамів методом лазерної шліфовки особливо запитана процедура при лікуванні наслідків вугрової хвороби (постакне).

Естетична лазерна шліфовка обличчя - це поверхневий вплив променем на тканини. У процесі шліфування лазер просвердлює мікроскопічні отвори в шкірі. За рахунок цього видаляється (випаровується) стара, у тому числі рубцева тканина, омертвілі шари шкіри. При цьому запускаються відновні процеси, стимулюється синтез колагену.

Рубцеві дефекти шкіри швидко заміщаються новою тканиною, шкіра підтягується, стає більш пружною і гладенькою, пігментні плями світлішають або зникають зовсім. Фракційний лазер можна безпечно використовувати на ділянці обличчя (у тому числі близько очей) і шиї, рук та інших анатомічних зон.

Через тиждень після лазерної шліфовки обличчя шкіра стає більш пружною і рівною, відбувається омолодження обличчя, зморшки розгладжуються, формується «молодий» овал обличчя, покращується тонус шкіри, зникає пігментація, підтягується шкіра в області очей, шиї і декольте.

Перед шліфуванням проводиться очищення обличчя: умивання м'яким гелем, протирання заспокійливим лосьйоном.

Не можна засмагати місяць до процедури і місяць після неї. А за 2-3 тижні перед першою процедурою почніть використовувати сонцезахисні засоби.


Протипоказання до лазерної шліфовці СО2:

  • вагітність, лактація
  • вік до 18 років
  • мікробіологічні інфекції (герпес у стадії загострення, акне, імпетиго)
  • онкологічні захворювання
  • псоріаз
  • захворювання крові
  • схильність до утворення гіпертрофічних або келоїдних рубців  

CO2 фракційне шліфування - це ефективна і безпечна методика корекції дефектів шкіри.

 

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я