Ультразвуковий пілінг

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Ультразвуковий пілінгУльтразвуковий пілінг обличчя -  вважається однією з найбільш щадних у своїй галузі процедурою, підходить для різних вікових груп і для шкіри будь-якого типу.

Застосовується для очищення верхнього шару епідермісу, видалення акне і зайвого шкірного жиру.

Ультразвук дозволяє ефективно очистити шкіру, не травмуючи її і абсолютно безболісно. 

Для проведення ультразвукового пілінгу обличчя використовується апарат 3 in 1 “Skin Expert” IM-5566. УЗ-випромінювачі виконані з нержавіючої сталі, анодованої золотом. Таке покриття захищає поверхню насадок від окислення і має гіпоалергенні властивості. Електроди з хромованим покриттям для мікрострумової терапії різної форми для роботи по обличчю і тілу.


Показаннями до процедури є:

  • наявність змішаної або жирної шкіри з акне або постакне
  • розширені пори
  • нездоровий колір шкіри.

Після процедури покращується кровообіг в клітинах шкіри, що сприяє її кращому зволоженню. Під впливом високочастотних коливань відбувається «мікромасаж» шкіри на клітинному рівні, в результаті чого прискорюються обмінні процеси в клітинах.

Результат ультразвукового пілінгу:

  • шкіра очищається від зовнішніх забруднень
  • видаляються відмерлі клітини епідермісу
  • відкриваються протоки сальних залоз, зменшується їх видимий розмір
  • шкіра стає більш пружною і шовковистою
  • свіжість обличчя з візуальним ефектом омолодження (процедура тонізує епідерміс).

Даний вид пілінгу не вимагає попереднього розпарювання.  Шкіру перед початком сеансу обробляють мінеральною водою або спеціальним гелем, що дозволяє досягти кращої провідності ультразвукових хвиль .

Під час сеансу фахівець користується спеціальною лопаткою. За допомогою цієї лопатки в шкіру вводять активні речовини. Ультразвук нагріває поверхню обличчя до температури 40-45 ° С, що дозволяє розширити судини і збільшити кількість кисню, що надходить в клітини. Крім того, акустична хвиля зменшує застій і набряклість в тканинах.

Після ультразвукового пілінгу не залишається почервонінь або запалень. Ефект від процедури видно відразу, періоду реабілітації не потрібно. Однак часто клієнтам рекомендують повторити сеанс через тиждень, щоб закріпити отриманий результат.

Ультразвуковий пілінг

  Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Наш центр надає послуги найвищого рівня.

Звертайтесь!!!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я