Гідроколонотерапія
Додаткова консультація +38 067 685 90 64
Гідроколонотерапія - це безпечна лікувальна процедура, за допомогою якої проводиться ретельне очищення кишечника, а також зрошення його різними лікарськими розчинами.
Технічно, вона являє собою чергування фази наповнення і спорожнення кишечника за допомогою спеціального ректального комплексу.
За час процедури по кишечнику проходить, залежно від її тривалості, від 30 до 60 літрів води. Незважаючи на такий великий обсяг рідини, що проходить по кишечнику під час процедури, пацієнти, як правило, не відчувають болю і дискомфорту, оскільки постійно автоматично здійснюється контроль параметрів температури і тиску подаваного розчину.
Кількість процедур гідроколонотерапії, необхідних кожному пацієнту для оздоровлення, індивідуально і залежить від рівня «зашлакованості» організму, а також поставленої перед курсом мети. У середньому - це 3-4 процедури. Максимально за один курс призначається не більше 6 процедур з інтервалом 1 день. Це оптимальний проміжок між процедурами. Він необхідний для природного відновлення кишкової мікрофлори і адаптації організму. У разі необхідності цей інтервал може бути збільшений до 3-х днів.
Тривалість процедури гідроколонотерапії також індивідуальна для кожного пацієнта і залежить від реакції кишечника і організму в цілому на гідроколонотерапію. Враховуючи це, для кожного пацієнта складається індивідуальна програма оздоровлення та корекції виявлених порушень здоров'я.
Результати гідроколонотерапії:
- покращення загального самопочуття
- підвищення працездатності
- нормалізація сну
- відчуття легкості
- нормалізація функцій внутрішніх органів.
Протипоказання до гідроколонотерапії:
- будь-які гострі та хронічні захворювання у стадії загострення
- захворювання, що супроводжуються важким загальним станом пацієнта
- ниркова і печінкова недостатність
- кишкові кровотечі в анамнезі
- гострий геморой
- анальна тріщина
- парапроктит
- ерозивно-виразкові ураження прямої та ободової кишки
- поліпоз кишечника
- злоякісні новоутворення органів черевної порожнини і малого тазу
- вагітність, місячні
- період лактації у годуючих мам
- фіброміома матки і кисти яєчників
- аденома передміхурової залози другого і третього ступеня
Причому, відбувається нормалізація функції не тільки органів травлення, а й органів малого тазу за рахунок активізації мікроциркуляції в них.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я