Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масажВакуумно-роликовий апаратний масаж на сьогоднішній день є однією з найбільш ефективних процедур для корекції фігури. Він нормалізує кровотік і лімфовідтік, посилює трофіку тканин, зміцнює судинні стінки, відновлює шкірно-м’язовий тонус.

Ефект після вакуумно-роликового масажу різноманітний:

  • покращується текстура, тонус і еластичність шкіри
  • відбувається оновлення епідермісу
  • зменшуються прояви целюліту
  • знижується маса тіла.

Апарат Starvac SP2

Даний вид масажу включає в себе два види активного впливу — прокатування і прокручування, які дозволяють досягти того результату, який не може дати звичайний масаж. Метод лікування полягає в одночасній дії пульсації вакууму і механічному впливі роликів, які ковзають по тілу. Завдяки даному масажу шкіра стає м’якше і еластичною, усуваються недоліки фігури, зникає зайва вага. Метод довів свою ефективність у вирішенні багатьох проблем, пов’язаних не тільки із зайвою вагою, але і з дефектами шкіри.

Пластикові насадки даного апарату виготовлені у формі чашок різного діаметру, що дозволяє вибирати потрібну силу впливу на різні ділянки шкіри і більш ретельно опрацьовувати проблемні місця. Шкірна складка втягується в чашечку, викликаючи тимчасове розширення лімфатичних і венозних судин. Під час переміщення насадки по тілу, відтік лімфи і венозної крові в тканинах посилюється. Це призводить до прискорення виведення рідини і токсинів з міжклітинних просторів, допомагає їх просуванню до великих лімфатичних вузлів, які були попередньо підготовлені до прийому лімфи. Завдяки цьому забезпечується покащення кровообігу, усунення целюліту, омолодження і корекція фігури.

Процедура проходить досить інтенсивно, але завдяки системі контролю, якою оснащений STARVAC, неможливо травмувати шкіру або зробити пацієнтці боляче.

Апарат Starvac SP2 Апарат Starvac SP2
Апарат Starvac SP2 Апарат Starvac SP2
Апарат Starvac SP2 Апарат Starvac SP2
Апарат Starvac SP2 Апарат Starvac SP2
Апарат Starvac SP2 Апарат Starvac SP2

 

Всі послуги центру