Хімічні пілінги

✆ Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Хімічний пілінгХімічний пілінг – це процедура нанесення на шкірний покрив препаратів на основі різних кислот, дія яких спрямована на відлущування клітин поверхневого шару. Відбувається очищення пор сальних залоз, а за рахунок поверхневого пошкодження відбувається активна регенерація і стимуляція клітин шкіри, що призводить до активного вироблення колагену і еластину, посилюється клітинний метаболізм, покращується тургор і текстура шкіри.

Також дана процедура призначається для видалення таких косметологічних дефектів, як пігментні плями різної етіології, рубці, шрами і наслідки вугрової хвороби, прекрасно справляється з проблемною шкірою, схильною до жирності. Призначається з метою профілактики зморшок і інших вікових змін і передчасних ознак старіння.

Дана процедура показана при:

  • дрібних зморшках,
  • пігментних плямах,
  • кератомах,
  • грубому мікрорельєфі шкіри,
  • збільшеному розмірі шкірних пор,
  • рубцях,
  • розтяжках (стріях).

Хімічні пілінги застосовуються в комплексній терапії вугрової хвороби, постакне, іхтіозі.

Проводиться процедура хімічного пілінгу тільки в умовах косметологічного кабінету кваліфікованим фахівцем. Спеціалісти нашого центру, попередньо оглянувши вашу шкіру, визначать її тип і нададуть необхідні рекомендації.

Курс сеансів залежить від вашого типу шкіри і проблеми, але в середньому становить 2-5 відвідувань, інтервал між якими варіюється від 10 днів до 2-3 місяців. Після процедури слід на деякий час відмовитися від засмаги і обмежити відвідування лазні, сауни і басейну.

Хімічний пілінг Хімічний пілінг Хімічний пілінг

Після закінчення хімічного пілінгу на шкіру наносять заспокійливі і зволожуючі засоби. Також, необхідно застосовувати протизапальні та сонцезахисні засоби, обмежити потрапляння сонячних променів на шкіру, використовувати косметичні засоби, що створюють напівпроникну плівку з бар’єрним ефектом.

Оскільки хімічний пілінг не є процедурою прямої дії, а лише запускає процеси оновлення в шкірі, остаточний результат буде помітний мінімум через 2-3 тижні — стільки часу буде потрібно для реструктуризації шкіри. Для досягнення найкращого ефекту хімічні пілінги (крім глибокого) рекомендується проводити 2 рази на рік поза періодом сонячної активності.

Хімічний пілінг тільки на перший погляд здається простою процедурою. Для того, щоб він приніс бажаний результат і не привів до яких-небудь негативних наслідків, слід звертатися тільки до фахівцям, що мають достатній досвід роботи в цій області косметології.

Хімічний пілінг

✆ Додаткова консультація +38 067 685 90 64

Всі послуги центру